0
Košík je prázdný
0
  Akce Akce
  TP-Link Archer AX23
   

  -11%

  TP-Link Archer AX23

  Náš kód
  T2134852
  WiFi router 802.11a/b/g/n/ac/ax, až 1775 Mb/s, dual-band (2.4 GHz 574 Mb/s + 5 GHz 1201 Mb/s ), 1× GWAN, 4× GLAN, 4 × externí anténa
  Typ produktu
  Záruka
  24 měsíců
  Na cestě
  > ks Na dotaz
  Cena s DPH
  1 239 Kč
  Cena bez DPH
  1 024 Kč
  Máte otázky?
  obchod@tera.cz
  Porovnat produkt Tisk

  Související produkty

  Příspěvek 20 Kč

  Sbírka na podporu sociálně znevýhodněných dětí

  20 Kč 

  bez DPH

  20 Kč 

  s DPH

  Příspěvek 50 Kč

  Sbírka na podporu sociálně znevýhodněných dětí

  50 Kč 

  bez DPH

  50 Kč 

  s DPH

  Příspěvek 100 Kč

  Sbírka na podporu sociálně znevýhodněných dětí

  100 Kč 

  bez DPH

  100 Kč 

  s DPH

  • Nadace Naše dítě

   Popis

   Router TP-Link Archer AX23

   Dvoupásmový router TP-Link Archer AX23 s technologií WiFi6 a podporou OneMesh pro bezproblémové pokrytí celého vašeho domova. Ve všech ohledech lepší WiFi 6 přichází s vyššími rychlostmi, menším zpožděním a mnohem vyšší kapacitou – můžete si tak užívat více současných připojení v síti.

   Mimořádně rychlá WiFi 6

   Přenos filmů v HD rozlišení za pouhých 10 vteřin? S Archer AX23 a rychlostí 1 800 MBit/s naprostá samozřejmost. Funkce 1024 QAM zvyšuje efektivitu kódování o celých 25 %, zatímco symbolová rychlost zvyšuje datový tok o 11 %. Užijte si stabilní a rychlé streamování na více zařízení současně.

   Více zařízení, stejná rychlost

   Až desítky zařízení můžete připojit, aniž by to mělo vliv na rychlost připojení. Díky technologii OFDMA odbaví router TP-LINK Archer AX23 více zařízení současně i při využívání datově náročných úkonů. OFDMA rozdělí jeden paket na více jednotek a dovoluje tak zařízením sdílet jeden přenosový tok, což vede ke zvýšení účinnosti a snížení latence. Router Archer AX23 poskytne dokonalé pokrytí TP-Link Archer AX23 využívá mimořádně výkonnou kombinaci technologie BeamForming, front-end modulu a čtyř antén s vysokým ziskem, která je zárukou, že WiFi signálem bude pokryta celá vaše domácnost bez mrtvých zón.

   Bezpečnostní protokol WPA3

   Poznejte novou úroveň kybernetické bezpečnosti – protokol WPA3 nabízí zcela nové funkce pro zvýšení bezpečnosti v osobních sítích. S bezpečnějším šifrováním, zabezpečením hesel WiFi a zvýšenou ochranou před útoky se nebudete muset obávat jakéhokoliv nebezpečí.

   Router TP-Link Archer AX23 je vhodný pro jakékoliv připojení

   V Evropě je možné se setkat s různými typy připojení, proto TP-Link Archer AX23 podporuje všechny evropské poskytovatele internetových služeb, které využívají metody ověřování jako např. PPPoE, L2TP, PPTP, dynamická či statická IP adresa.

   Snadné nastavení

   Uvedení do provozu a správu routeru Archer AX23 vám usnadní bezplatná mobilní aplikace Tether, která je k dispozici pro zařízení s Android a iOS. Umožní vám také nastavení rodičovské ochrany, upozorní na nově připojená zařízení. Nechybí ani aktualizace OTA pro snadný upgrade firmwaru kliknutím na panel správy.


   Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.


   Poslat info

   Našli jste chybu?

   Pokud jste nalezli v popisu tohoto produktu chybu, budeme moc rádi, pokud nám o ní napíšete a my vše napravíme. Děkujeme!

   Popis závady
   Váš e-mail
   Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

   Parametry

   Výrobce

   Výrobce TP-LINK

   Ostatní

   Typ produktu Nové zboží

   Související dokumenty