0
Košík je prázdný
0
  Akce Akce
  Příspěvek 50 Kč
   

  Příspěvek 50 Kč

  Náš kód
  T2112409
  Sbírka na podporu sociálně znevýhodněných dětí
  Dostupnost
  Na cestě
  > ks Na dotaz
  Cena s DPH
  50 Kč
  Cena bez DPH
  50 Kč
  Máte otázky?
  +420 725 822 205 nebo +420 777 219 777
  Porovnat produkt Tisk

   Popis

   Nadace Naše dítě ve spolupráci s naším obchodem Tera.cz pořádá dobročinnou veřejnou sbírku na podporu dětí ze sociálně slabších rodin. Sbírka je zaměřena na nákup technického vybavení pro distanční výuku, které mnohým dětem stále chybí.

   Na Nadaci Naše dítě se stále obrací velké množství rodičů samoživitelů, kteří se za poslední rok ocitli na hranici chudoby. Většina z nich musí i s dětmi vyžít s méně než 10 tisíci korunami měsíčně a pořízení technického vybavení pro děti je nad jejich finanční možnosti. V ČR je nyní 200 tisíc samoživitelek, třetina z nich má příjem pod 10 tisíc korun a 90 % je i bez alimentů.

   Zákazníci Tera.cz mohou nyní v rámci svého nákupu přispět libovolnou částkou na technické vybavení pro sociálně znevýhodněné děti.

   Nadace Naše dítě pomáhá dětem mentálně i fyzicky handicapovaným, dětem opuštěným a týraným a také dětem, které se ocitnou v obtížné životní situaci již od roku 1993. Za tuto dobu bylo přerozděleno ve prospěch ohrožených a znevýhodněných dětí více než 300 milionů korun.

   www.nasedite.cz

   www.facebook.com/nasedite.cz/

   Poskytnutím daru dochází k uzavření darovací smlouvy, jejímž obsahem je darování příspěvku Dárcem Nadaci a přijetí tohoto příspěvku ze strany Nadace. Internetový obchod Tera.cz je zprostředkovatelem této platby.


   Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. V případě notebooků, počítačů a dalších el. spotřebičů je vždy součástí balení napájecí adaptér/kabel.


   Parametry

   Související dokumenty