0
Košík je prázdný
Sigma Curve
Náš kód:
T25000822
PN:
15960
Záruka
24 měsíců
Typ zboží
Světlo na kolo zadní, Led dioda, viditelnost 50 metrů, 2 světelné režimy, voděodolnost IPX4, hmotnost 20g.
Dostupnost
Na pobočkách
Na cestě
> ks Na dotaz
Cena s DPH
277 Kč
Cena bez DPH
229 Kč
Objednat
Máte otázky?
Související produkty
- Nadace Naše dítě
Poslat info
Našli jste chybu?
Pokud jste nalezli v popisu tohoto produktu chybu, budeme moc rádi, pokud nám o ní napíšete a my vše napravíme. Děkujeme!
Parametry
Výrobce |
|
---|---|
Výrobce | SIGMA SPORT |
Ostatní |
|
Typ zboží | Nové |
Oblíbené kategorie
Popis
Sigma CURVE
Dokonalá kombinace funkce a designu
Zadní bateriové světlo Curve vás bude provázet mnoha večery, aniž by se vám vybila energie. Je velmi atraktivní, podélný tvar světla umožňuje jeho namontování rovnoběžně se sedlovkou, a tak jej elegantně a nenápadně začlenit do celkového vzhledu vašeho kola. Se zadním světlem Curve jste viditelní pro ostatní účastníky silničního provozu na vzdálenost až 400 metrů.
Funkce světla
Viditelnost: 400 m
Doba svícení: 29 h
Světelné režimy: stálé svícení
Typ baterií: 2x AAA
Boční viditelnost
Indikátor stavu baterie
Flexibilní silikonový držák
Montáž bez nářadí
Voděodolnost IPX4 ochrana proti stříkající vodě
Hmotnost: 27 g (včetně držáku)
Optika
Curve s Led diodou umožňuje dobrou viditelnost až na vzdálenost 400 metrů a díky navržené optice je vylepšena boční viditelnost.
Doba svícení až 29 hodin
Světlo Curve dokáže svítit až 29 hodin na jednu sadu baterií. Zajistí tak mnoho večerů spolehlivé viditelnosti v silničním provozu.
Indikátor stavu baterie
Indikátor stavu baterie zobrazuje stav baterie. Barva Led diody indikuje zbývající kapacitu baterie. Pokud je zbývající kapacita 10% nebo méně, tlačítko svítí červeně.
Jednoduchá výměna baterií
Světlo je napájeno dvěma bateriemi AAA (součástí balení). Baterie lze snadno vyměnit pouze pomocí mince.
Tlačítko ON/OFF
Curve se zapíná a vypíná pomocí centrálně umístěného tlačítka. Toto tlačítko může být díky umístění a velikosti snadno ovládáno i v rukavicích.
Upnutí světla
Rychlé upevnění nebo odstranění světla pomocí silikonového pásku. To umožňuje rychlou montáž a demontáž světla bez nářadí.
Voděodolnost
Curve je voděodolný v souladu s mezinárodním standardem IPX4, který představuje „ochranu proti stříkající vodě ze všech směrů“. Je tedy vhodný pro použití bez ohledu na špatné počasí.
Kompaktní a lehké
Parametry - délka: 25mm / výška: 66mm / šířka: 29mm / váha: 27g
Obsah balení
Světlo CURVE
Silikonový upevňovací pásek
2x AAA baterie
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.