0
Košík je prázdný
0
  Akce Akce
  NEWLINE FLEX
   

  NEWLINE FLEX

  Náš kód
  T22054263
  Chytrý dotykový videokonferenční monitor
  Typ produktu
  Záruka
  24 měsíců
  Dostupnost
  Na cestě
  > ks Na dotaz
  Cena s DPH
  29 530 Kč
  Cena bez DPH
  24 405 Kč
  Máte otázky?
  +420 725 822 205 nebo +420 775 167 451
  Porovnat produkt Tisk

  Související produkty

  Příspěvek 20 Kč

  Sbírka na podporu sociálně znevýhodněných dětí

  20 Kč 

  bez DPH

  20 Kč 

  s DPH

  Příspěvek 50 Kč

  Sbírka na podporu sociálně znevýhodněných dětí

  50 Kč 

  bez DPH

  50 Kč 

  s DPH

  Příspěvek 100 Kč

  Sbírka na podporu sociálně znevýhodněných dětí

  100 Kč 

  bez DPH

  100 Kč 

  s DPH

  • Nadace Naše dítě

   Popis

   Newline Flex je plug and play zařízení typu vše v jednom, vybavené kapacitním dotykem a stylusem nabízejícím přirozené psaní, videokonferenční jednotka s 8 mikrofony, ozvučením se subwooferem a 4K kamerou. Vše plně kompatibilní s nejnovějšími nástroji jako Windows Ink a videokonferencemi MS Teams,Google Meet, Zoom apod.

   Stačí stisknout

   Tlačítka na čelním panelu vám zajistí rychlé a jednoduché ovládání videokonferenčního hovoru. Již nikdy nebudete muset hledat momentálně skryté menu. Základní funkce jako zapnutí kamery či ztlumenní mikrofonu budou fungovat bez ohledu na to, jaký software právě používáte.

   Jako ve skutečnosti

   Budete mít pocit, jako byste byli s kolegy, partnery či žáky ve stejné místnosti. Kamera se 4K rozlišením a 120° úhlem záběru přenese k posluchačům přirozený obraz. 8 mikrofonů a pokročilé zpracování zvuku se postarají o váš čistý hlas. A také vy si užijete bohatého zvuku. Flex disponuje kromě 5W reproduktorů také subwooferem.

   Prvotřídní pero a dotyk

   Absolutně přirozený dotyk. K výslednému komfortu práce přispívá nejen kapacitní technologie, ale i funkce odmítnutí nechtěného dotyku dlaní a aktivní tlakocitlivé pero s ohromující přesností. Pověstnou třešničkou na dortu je na boku umístěný magnetický držák.

   Plug & Play

   Jednoduše připojte svůj notebook a povyšte ho na perfektní dotykovou videokonferenční jednotku. Vaše zařízení bude z USB-C portu i napájeno. Nechcete k Flexu nic připojovat? Vložte do něj Intel© Smart Display Module!

   Dělá čest svému jménu

   Nebyl by to Flex, kdyby nebyl pro každého. Je jedno, zdali učíte ve škole, komunikujete s kolegy v kanceláři, připravujete projektovou dokumentaci, účastníte se porady firemních poboček nebo pracujete z domova. Flex je digitální pracovní místo nové generace.

   Klíčové parametry

   Úhlopříčka 27“ (68 cm), 4K (3840 x 2160), Optical Bonding, kapacitní dotyk, ovládání dotykem nebo aktivním tlakocitlivým perem s funkcí odmítnutí nechtěného dotyku dlaně, 4K kamera se 120° úhlem záběru a náklonem v rozsahu -20° až 80°, podpora Windows Hello, mikrofonní pole (8x), omezení ozvěny a hluku, reproduktory 2 x 5W se subwooferem, USB-C 3.1 s napájením o výkonu 60W, HDMI, USB-A 3.0, USB-B 3.0 (dotyk), Line In / Out (Jack 3,5 mm), slot pro Intel SDM.


   Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. V případě notebooků, počítačů a dalších el. spotřebičů je vždy součástí balení napájecí adaptér/kabel.


   Parametry

   Výrobce

   Výrobce Různý

   Ostatní

   Typ produktu Nové zboží

   Související dokumenty