0
Košík je prázdný
0
  Akce Akce

  Kalhotky

  Krásné a zároveň pohodlné dámské spodní prádlo je velmi důležité pro každou ženu. Díky němu se můžete cítit skvěle a přitažlivě, zároveň může zvýraznit své přednosti a potlačit případné nedostatky postavy. Říká se, že výběrem správného střihu a velikosti prádla, můžeme během 5 minut zhubnout až 10 kg. Správný výběr spodního prádla je pro mnohé dámy hobby a může změnit Váš den na příjemnější a úspěšnější.

  Musíte se v něm cítit pohodlně

  Každá žena chce ve spodním prádle vypadat a hlavně cítit se skvěle. To je ovšem možné hlavně v případě, že si vyberete to pravé prádlo pro vás, které vám bude skvěle sedět. Proto je důležité, abyste své spodní prádlo vybíraly se stejnou pozorností, s jakou vybíráte například plesové šaty. Mrkněte například na to, jaké kalhotky jsme pro vás vybrali. Pořiďte si jednoduše takové spodní prádlo, které vám padne!

  Skvělý dárek pro oba

  Když odměna, tak rovnou pro oba? Co říkáte dámy? Udělejte radost dokonalým dárkem svému miláčkovi. Kupte si dámské spodní prádlo! Připravte svému příteli překvapení, na které nezapomene. A přitom odměníte i samu sebe. Zaměřte se na jeho oblíbené kalhotky! Jaké to asi jsou? Vybírejte z několika druhů kvalitního dámského prádla. Máme v zásobě všechny možné druhy od luxusních kalhotek, tanga, dámské trenýrky nebo rovnou sexy kousky dámského prádla, které nenechají nikoho chladného.

  Když vybírá partner

  Chcete svou partnerku překvapit a pořídit jí nové spodní prádlo, ale nejste si jisti velikostí ani střihem? Nezoufejte. Řešení je snadné. Nahlédněte do jejího šuplíku, kde ukrývá své současné prádélko, a ze štítků zjistěte velikost. Raději však prohlédněte více kusů a při objednávce zvolte nejčastěji se opakující velikost i typ podprsenky či kalhotek. Můžete však i zariskovat a pořídit, co byste si na partnerce přáli vidět vy (než to z ní zase sundáte). Tady si ovšem dejte o to větší péči se zjištěním velikosti. Není pro ženu většího trapasu, než se „nenarvat“ do miniaturních kalhotek či nemít čím naplnit velkou podprsenku. Anebo jí zakupte voucher a výběr nechte na ní!

   Zobrazit celý text  Sbalit text

  Nejprodávanější

  Dostupnost

  Sklad

  Cena

  Akční nabídky

  Filtr parametrů