0
Košík je prázdný
0
  Akce Akce
  Instalace Windows 11
   

  Instalace Windows 11

  Náš kód
  T2184729
  Odborná instalace Windows 11, včetně všech ovladačů
  Záruka
  24 měsíců
  Dostupnost
  Na cestě
  > ks Na dotaz
  Cena s DPH
  960 Kč
  Cena bez DPH
  793 Kč
  Máte otázky?
  +420 725 822 205 nebo +420 775 167 451
  Porovnat produkt Tisk

  Související produkty

  Příspěvek 20 Kč

  Sbírka na podporu sociálně znevýhodněných dětí

  20 Kč 

  bez DPH

  20 Kč 

  s DPH

  Příspěvek 50 Kč

  Sbírka na podporu sociálně znevýhodněných dětí

  50 Kč 

  bez DPH

  50 Kč 

  s DPH

  Příspěvek 100 Kč

  Sbírka na podporu sociálně znevýhodněných dětí

  100 Kč 

  bez DPH

  100 Kč 

  s DPH

  • Nadace Naše dítě

   Popis

   Operační systém Windows 11 obsahuje řadu nových intuitivních nástrojů, které vám mohou pomoci optimalizovat prostor na obrazovce a maximalizovat pracovní produktivitu. Je postaven na známém základu Windows 10, ale poměrně výrazně mění uživatelské rozhraní. Windows 11 nabízí mimo jiné také integraci MS aplikací, lepší dotykové rozhraní, vylepšenou podporu nejnovějšího herního hardwaru a lepší propojení s chytrým telefonem.

   Tlačítko Start a Hlavní panel ve Windows 11

   Tlačítko Start bylo přesunuto na prostředek hlavního panelu a byly přidány nové funkce pro vyhledávání, přepínač virtuálních ploch a widgety. Přepracované tlačítko Hledání vyhledá cokoliv, a ukáže naposledy vyhledávané soubory bez ohledu na platformu nebo zařízení, včetně například Android, nebo iOS. Na Hlavní panel Windows 11 můžete připnout nejpoužívanější aplikace, dostupné pak na jedno kliknutí. Nový panel pro připojení k WiFi, změnu hlasitosti nebo správu Bluetooth zařízení naleznete v pravém rohu.

   Práce s okny a virtuální plochy ve Windows 11

   Windows 11 nabízejí vylepšenou funkci pro automatické rozložení dvou, tří nebo čtyř aplikací po ploše monitoru po podržení kurzoru nad funkcí pro maximalizaci okna a následném výběru z nabídky rozložení. Virtuální plochy mají nové samostatné tlačítko na hlavním panelu. Umožňují vytvořit jednotlivé plochy pro různé účely, například práci, hraní, nebo vzdělávání.

   Windows 11 integruje platformu Microsoft Teams

   Prostřednictvím Microsoft Teams můžete kontaktovat přímo z plochy Windows 11 kohokoliv libovolným způsobem - voláním, chatem, textem nebo videem. Navíc chat a volání jsou integrovány s aplikacemi Outlook a Kalendář. Integrace Microsoft Teams je tak hluboká, že volby ke komunikaci jsou přímo v kontextovém menu. Například kliknutím na wordovský dokument rovnou zařídíte jeho sdílení s kolegy na firemním Teams kanálu.

   Windows 11 pro hráče

   S Windows 11 získáte také počítačový výkon a podporu nejnovějšího hardwaru pro ty nejnáročnější hry s realistickou grafikou. Lepší kvalitu obrazu pro hry vyvinuté v režimu SDR je zabudováno automatické HDR. S podporou podporu DirectStorage navíc dojde k razantnímu snížení doby načítání her.

   Vylepšené dotykové rozhraní ve Windows 11

   Zdokonalené prostředí pro dotykové obrazovky přináší vylepšené ovládání pomocí gest a byla přidána vizuální upozornění usnadňující změnu velikosti a přesouvání oken. Při používání stylusu oceníte zlepšenou odezvu a při klikání a úpravách  uslyšíte a ucítíte vibrace.

   Windows 11 podporuje Android aplikace

   Android aplikace běží ve speciálním prostředí Windows Subsystem for Android, který se podobá již nasazenému Windows Subsystem for Linux. Díky tomu lze Android aplikace připnout do nabídky Start nebo pohodlně měnit velikost jejich okna. Přímo ve Windows Store je tak integrován obchod s aplikacemi Amazon Appstore, takže bude k dispozici 500 tisíc aplikací, umístěných na této platformě.


   Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. V případě notebooků, počítačů a dalších el. spotřebičů je vždy součástí balení napájecí adaptér/kabel.


   Parametry

   Související dokumenty