0
Košík je prázdný
0
  Akce Akce
  Instalace Windows 10
   

  Instalace Windows 10

  Náš kód
  GI1745720
  Odborná instalace Windows 10, včetně všech ovladačů.
  Záruka
  24 měsíců
  Dostupnost
  Na cestě
  > ks Na dotaz
  Cena s DPH
  480 Kč
  Cena bez DPH
  397 Kč
  Máte otázky?
  Porovnat produkt Tisk

  Související produkty

  Příspěvek 20 Kč

  Sbírka na podporu sociálně znevýhodněných dětí

  20 Kč 

  bez DPH

  20 Kč 

  s DPH

  Příspěvek 50 Kč

  Sbírka na podporu sociálně znevýhodněných dětí

  50 Kč 

  bez DPH

  50 Kč 

  s DPH

  Příspěvek 100 Kč

  Sbírka na podporu sociálně znevýhodněných dětí

  100 Kč 

  bez DPH

  100 Kč 

  s DPH

  • Nadace Naše dítě

   Popis

   Nové Windows 10 nabízejí ještě lepší systém, než kdy předtím. Jsou mnohem rychlejší, výkonnější, stabilnější a také se Vám dokonale přizpůsobí. Vylepšení se dostalo mnoha funkcím, také Startu, který je mnohem adaptabilnější, menu si lze celé upravit, přesně tak jak vám vyhovuje. Také zde naleznete nový internetový prohlížeč Microsoft Edge, který nahrazuje Explorer, celý je v novém kabátě s novými funkcemi. Pokud jste dosud využívali Windows 7 a starší, nemusíte se bát, nové „desítky" jsou naprosto jednoduché, zvládne je naprosto každý.

   Díky fanouškovské základně jsou Windows 10 mnohem lepší a může se tak říci, že jde o nejlepší systém všech dob. Miliony fanoušků celé měsíce nové Windows testují a tak byl Microsoft schopen vylepšit vše k dokonalosti.

   Společnost Microsoft patří mezi přední výrobce operačních systémů pro počítačové stanice, notebooky a nejrůznější mobilní přístroje. Nové Windows sjednocují celkový vzhled i funkce u všech zařízení, jako jsou tablety, počítače a mobilních telefonů. Dříve byly operační systémy rozděleny podle přístroje, který je používal. Počítače a notebooky používali velmi osvědčený a stabilní Windows 7 a mobilní přístroje Windows Mobile. Stejně tak jako Windows 8 a 8.1 zachovává variabilitu a snadné sdílení souborů, programů a nastavení na různých přístrojích s tímto operačním systémem.


   Novinky ve Windows 10

   Nové Windows 10 jsou mnohem adaptabilnější na různá zařízení. Levé menu dostalo přehlednější kabát a rozšíření o miniatury dlaždic, které si můžete přizpůsobit. Oblíbené aplikace, jako jsou kalendář, filmy video, pošta, fotografie a zvuk samozřejmě nesmí chybět.


   Webový prohlížeč

   Vylepšení také dostal webový prohlížeč, který nahrazuje nynější Explorer, a to pod novým označením, Microsoft Edge. Prohlížeč dodá Vašemu brouzdání po internetu úplně nový rozměr. Tento nový prohlížeč je navržen tak, aby Vám mohl přinést rychlejší načítání stránek a navíc v moderním praktickém designu.


   Rozdělení obrazovky

   Vaše pracovní nasazení, nebo zábavu, pak zvládnete mnohem rychleji díky možnosti virtuálních ploch a také připnutí až 4 projektů na celou obrazovku. Můžete si tak rozdělit plochu obrazovky a pracovat ve 4 programech najednou.


   Windows Store

   Vylepšení se také dostalo novému Windows Store nákupnímu prostředí, které je stejné na všech zařízeních. Ať už Windows 10 používáte na počítači, mobilním telefonu nebo tabletu, můžete jednoduše kupovat a procházet aplikace, hry a také filmy a televizní pořady. Rozšiřte svůj operační systém o nejrůznější aplikace. Aplikace navíc spolu mohou navzájem spolupracovat a sdílet informace, což může vést k usnadnění vaší práce. Tento webový obchod nabídne seznamy nejoblíbenějších aplikací, seznam doporučených experty od Microsoftu, nebo je možné použít i návrhy programů, které již vlastníte. Přístup do obchodu je velmi snadný a je již zabudován v operačním systému.


   Přizpůsobte si systém jako nikdy předtím

   Nabídka Start doznala velkého vylepšení, nyní si tak můžete připojit do rozšíření jakoukoliv aplikaci, ale dokonce i kontakty , nebo seznam skladeb. Veškeré oblíbené funkce máte tak rychle po ruce a jednoduše je spustíte jedním kliknutím.


   Variabilní dotyk

   Samozřejmostí je podpora dotykových funkcí pro všechna zařízení, které disponují dotykovou obrazovkou. Je jedno, jestli používáte radši prsty, nebo dotykové pero, můžete si vybrat přesně to, co se Vám zrovna hodí.


   Skvělá funkčnost na všech zařízeních

   Novinkou Windows 10 je zajisté také přizpůsobitelnost všem zařízením. Ať už jsou Windows 10 v tabletu, počítači, mobilním telefonu, nebo na zařízeních 2v1, vypadají vždy stejně a stejně tak i fungují. Pokud vlastníte hybridní zařízení 2v1, tzn. počítač s tabletem, Windows 10 Vám umožní nastavení obrazovky pro dotykové ovládání a také pro používání s klávesnicí a myší.


   Stálý přístup ke svým datům i aplikacím

   Jste neustále někde na cestách a potřebujete mít svá data stále k dispozici? Nebo používáte pro práci více zařízení a potřebujete pracovat podle Vás nastavených Windows? Pokud patříte do této skupiny zákazníků, jistě oceníte nové funkce, které vás udělají daleko mobilnějšího. Pomocí účtu Microsoft budete mít své nastavení operačního systému přístupné na všech zařízeních s Windows 8. Přes online úložiště OneDrivu lze jednoduše sdílet fotky, dokumenty nebo videa na různých přístrojích s přístupem k internetu.


   Podpora Xboxu nyní i ve Windows

   Windows 10 přinášejí podporu pro vlastníky herních konzolí Xbox One s podporou Xbox Live. Nyní můžete streamovat hru na jakákoliv zařízení s Windows 10 odkudkoliv během několika sekund a soupeřit s jinými hráči na konzoli.


   Klíčové vlastnosti

   Tento operační systém je v českém jazyce a v 32 nebo 64 bitové verzi.

    

   Požadavky na sytém pro instalaci Windows: 1 GHz a rychlejší, nebo SoC procesor, 1 GB RAM pro 32bitovou verzi a 2 GB pro 64bitovou verzi, 16 GB místa na disku pro 32bitovou verzi a 20 pro 64bitovou, grafická karta s podporou DirectX9, nebo nejnovější ovladač WDDM 1.0, minimální rozlišení obrazu pak 1024 x 600 dpi.


   Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. Běžná (přeškrtnutá) cena znamená výrobcem/dodavatelem doporučená koncová cena.


   Produkt manažer:

   Petr Waldmann,  [email protected]

   Související dokumenty