0
Košík je prázdný
0
  Akce Akce

  Zkrátili jsme! Budeme ještě rychlejší, kvalitnější a levnější!

  28.03.2023

  TERASTORE se mění na Tera.cz

  V dnešní době digitálních technologií se vše zrychluje, stoupají nároky Vás - našich zákazníků a my se snažíme držet tohoto trendu a být vždy alespoň o malý krůček napřed. Vnímáme Vaše potřeby, cenné zpětné vazby a na jejich základě poskytujeme stále rychlejší, kvalitnější služby a cenově výhodnější produkty. Kromě doby dodání, kterou stále zkracujeme na naprosté minimum, jsme se rozhodli zkrátit nyní i náš brand. Značka TERASTORE se mění na Tera.cz

  Tera.cz - Dobrej deal!

  Tera – odvozeno od terabyte, jednotky pro vyjádření velikosti digitálních dat. Symbol toho, že se vždy budeme držet toho co umíme – elektroniky.

  .cz – jsme ryze česká společnost.

  Heslo DOBREJ DEAL! – srdcem jsme Jihočeši a vždy budeme. Osobní přístup k zákazníkům je pro nás na prvním místě a pořídíte u nás vždy špičkové produkty za super ceny. A to je prostě Dobrej deal!

  Znak T v kruhu – symbol superhrdinství. S naší značkou je už neodmyslitelně spojený superhrdina TERAMAN, který Vám jako superhráč dokáže vždy vybrat ten pravý herní notebook, zařídit pro Vás superslevu nebo třeba supertenký notebook na cesty.

  Ať už hledáte nové, předváděcí nebo repasované notebooky či počítače a další elektroniku, máme pro Vás vždy DOBREJ DEAL!

  Tým Tera.cz