0
Košík je prázdný
0
  Akce Akce

  Nový způsob dopravy - DPD a DPD Pickup

  11.09.2023

  Od začátku února si můžete na našem e-shopu vybrat způsob dopravy DPD nebo DPD Pickup. Pokud jste si dříve nejraději vybírali dopravu Geis, můžete si místo toho nyní vybírat dopravu DPD, jelikož po fúzi společnosti Geis se společností DPD již v roce 2020 probíhala doprava prakticky se společností DPD. A nyní koncem ledna 2021 došlo k finálnímu přepnutí systémů Geis na DPD. To znamená, že pokud jste byly zvyklí, že vám balíčky přiváželi určití kurýři pod dopravcem Geis, tak nyní to mohou být ti samí kurýři, ale už pod dopravou DPD.

  Doprava DPD

  DPD

  U dopravy DPD se můžete spolehnout na kvalitu doručení, i co se týká informací, které dostáváte přímo od přepravce ohledně balíku, který k vám míří. V den doručení dostanete informaci e-mailem či SMSkou, v jakém hodinovém intervalu vám bude balík doručen. Nemusíte tedy na kurýra čekat celý den. Sledování pohybu zásilky je už standardní záležitost, ale určitě důležitá.

  Výdejní místa DPD Pickup

  DPD Pickup

  Pokud si raději necháváte balíčky zasílat na výdejní místa, abyste měli plnou kontrolu nad tím, kdy si balík vyzvednete, můžete si vybrat z více než 1 000 výdejních míst sítě DPD Pickup. Aktuální odběrná místa si můžete prohlédnout na mapě na stránce https://pickup.dpd.cz.

  Ceny dopravy

  A pokud byste si nevybrali přepravu DPD nebo výdejní místo DPD Pickup, můžete si vybrat přepravu společností PPL nebo výdejní místa sítě PPL ParcelShop, kterých je aktuálně přes 1 500. Ceny všech přeprav, které nabízíme, si můžete prohlédnout na naší stránce Doprava a platba.