0
Košík je prázdný
Zwilling Miyabi 5000MCD Santoku Japonský nůž 18cm
Náš kód:
T2192454
PN:
34374-181
Záruka
24 měsíců
Typ zboží
Santoku Japonský nůž 18cm
Dostupnost
Na pobočkách
Na cestě
> ks Na dotaz
Cena s DPH
7 757 Kč
Cena bez DPH
6 411 Kč
Objednat
Spočítejte si splátky
Máte otázky?
Související produkty
- Nadace Naše dítě
Poslat info
Našli jste chybu?
Pokud jste nalezli v popisu tohoto produktu chybu, budeme moc rádi, pokud nám o ní napíšete a my vše napravíme. Děkujeme!
Parametry
|
Výrobce |
|
|---|---|
| Výrobce | Zwilling |
|
Ostatní |
|
| Typ zboží | Nové |
Související dokumenty
Oblíbené kategorie



Popis
Zwilling Miyabi 5000MCD Santoku Japonský nůž 18cm
Tento nůž Miyabi Santoku ze série 5000MCD je jedinečný od čepele až po rukojeť. Přírodní struktura břízy Masur použité na rukojeti nože mu dodává osobitý vzhled, zatímco jemná struktura čepele připomíná meče z japonských příběhů se 100 vrstvami oceli obklopujícími jádro z práškové oceli MicroCarbide MC63.
Díky klasickému japonskému honování Honbazuke je ostří nože mimořádně ostré. I v 21. století se tento poměrně složitý proces sestávající z několika brusných průchodů stále provádí ručně, aby bylo dosaženo autentického výsledku.
Vlastnosti:
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. V případě notebooků, počítačů, mobilních telefonů, tabletů a dalších el. spotřebičů nemusí být součástí napájecí adaptér/kabel - v závislosti na originálním balení od výrobce.
Kontakt na výrobce: Zwilling, Zwilling, 5th Floor, 45 Broadway St, New York, NY 10004, USA, [email protected]
Produkt manažer:
Simona Šimonová, [email protected]