Garantujeme dodání do Vánoc při objednání do 19. 12. 2022.

0
Košík je prázdný
0
  Akce Akce
  TP-LINK Archer C6U
   

  Doručíme do Vánoc

  TP-LINK Archer C6U

  Náš kód
  GI2125671
  WiFi router 802.11a/b/g/n/ac, až 1167 Mb/s, dual-band, 4× GLAN, 4 × externí anténa
  Typ produktu
  Záruka
  24 měsíců
  Na cestě
  > ks Na dotaz
  Cena s DPH
  1 219 Kč
  Cena bez DPH
  1 007 Kč
  Máte otázky?
  +420 725 822 205
  Porovnat produkt Tisk

  Související produkty

  Příspěvek 20 Kč

  Sbírka na podporu sociálně znevýhodněných dětí

  20 Kč 

  bez DPH

  20 Kč 

  s DPH

  Příspěvek 50 Kč

  Sbírka na podporu sociálně znevýhodněných dětí

  50 Kč 

  bez DPH

  50 Kč 

  s DPH

  Příspěvek 100 Kč

  Sbírka na podporu sociálně znevýhodněných dětí

  100 Kč 

  bez DPH

  100 Kč 

  s DPH

  • Nadace Naše dítě

   Popis

   Router TP-LINK Archer C6U

   S routerem TP-LINK Archer C6U, který podporuje standard 802.11ac, získáte spolehlivou a velmi rychlou síť. V pásmu 2,4 GHz dosahuje přenosová rychlost až 300 Mb/s. Ve druhém – 5GHz pásmu se přenos dat vyšplhá na rychlost až 867 Mb/s. Bez problémů si tak můžete pomocí routeru TP-LINK Archer C6U vychutnat streamování videa v HD rozlišení či hraní online her bez zpoždění.

   Bezchybné pokrytí domácnosti

   Bezvadné pokrytí celé domácnosti TP-Link Archer C6U disponuje čtyřmi externími, jednou interní anténou a výkonným chipsetem. Díky těmto vlastnostem je router schopný vysílat WiFi signál do každého koutu vaší domácnosti. A zejména v pásmu 2,4 GHz dosahuje úctyhodných výsledků pokrytí v porovnání s konkurenčními zařízeními.

   Technologie MU-MIMO

   Router Archer C6U zvládne bez jakýchkoliv problémů obsloužit několik zařízení současně, aniž by docházelo k zahlcení šířky pásma či prodlevám. WiFi síť bude využívaná efektivněji a veškerá data doputují tam, kam mají a bez zdržení.

   Využijte nejvyšší rychlost

   Jeden WAN a celkem čtyři gigabitové LAN porty vám umožní využívat veškeré výhody rychlého připojení. Připojte svá oblíbená zařízení kabelem a užívejte si mimořádně rychlé přenosy dat. Externí paměťová média připojíte k TP-LINK Archer C6U snadno díky přítomnosti USB 2.0 konektoru.

   TP-LINK Archer C6U

   Archer C6U je i přístupový bod Router nabízí i režim "Access Point“, do kterého můžete router Archer C6U kdykoliv podle potřeby přepnout. Získáte tak přístupový bod do vaší sítě pro další bezdrátová zařízení.

   Snadné nastavení

   Uvedení do provozu a správu routeru Archer 6 vám usnadní bezplatná mobilní aplikace Tether, která je k dispozici pro zařízení s Android a iOS.


   Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. Běžná (přeškrtnutá) cena znamená výrobcem/dodavatelem doporučená koncová cena.


   Parametry

   Výrobce

   Výrobce TP-LINK

   Ostatní

   B kategorie Ne
   Typ produktu Nové zboží

   Související dokumenty