0
Košík je prázdný
0
  Akce Akce
  The Ascent: Cyber Edition (PS4)
   

  The Ascent: Cyber Edition (PS4)

  Náš kód
  T22106238
  The Ascent je akční RPG střílečka odehrávající se ve světě Veles – mimozemské kyberpunkové planetě. Hrát můžete sami a projít si hru na vlastní triko anebo přizvěte až tři přátele a hrajte lokálně či online v režimu kooperace. Dokážete se po pády korporace postavit na vlastní nohy?
  Typ produktu
  Záruka
  24 měsíců
  Dostupnost
  Na cestě
  > ks Na dotaz
  Cena s DPH
  1 289 Kč
  Cena bez DPH
  1 065 Kč
  Máte otázky?
  +420 775 167 451 nebo +420 725 822 205
  Porovnat produkt Tisk

  Související produkty

  Příspěvek 20 Kč

  Sbírka na podporu sociálně znevýhodněných dětí

  20 Kč 

  bez DPH

  20 Kč 

  s DPH

  Příspěvek 50 Kč

  Sbírka na podporu sociálně znevýhodněných dětí

  50 Kč 

  bez DPH

  50 Kč 

  s DPH

  Příspěvek 100 Kč

  Sbírka na podporu sociálně znevýhodněných dětí

  100 Kč 

  bez DPH

  100 Kč 

  s DPH

  • Nadace Naše dítě

   Popis

   Popis produktu
   Vítejte v arkologii, megakorporací Ascent Group řízené soběstačné metropoli tyčící se vysoko do oblak a obývané nespočtem tvorů z celé galaxie. Ascent Group je největší společnost na planetě, která ovládá všechno a všechny jako svoje loutky – samozřejmě vždy co nejlépe a pro blaho všech. Co se ale stane, když se taková megakorporace v jediném okamžiku z neznámých příčin zhroutí?
    
   Proměňte se v obyčejného dělníka – otroka, který stejně jako všichni ostatní v jeho čtvrti není nic víc než postradatelný majetek korporace. Jediným smyslem vaší existence je splnit každý sebepodřadnější úkol, který vám vaši nadřízení zadají. Jednoho dne jste vysláni na rutinní misi, v rámci které máte uplatnit svoje hackerské dovednosti, když v tom se zničehonic ocitnete ve víru katastrofických událostí…

    Když Ascent Group z neznámých důvodů nečekaně zkolabuje, dojde k odstavení všech automatických bezpečnostních systémů a celá vaše čtvrť se rázem ocitne v ohrožení. Konkurenční korporace vycítí příležitost zabrat čtvrť pro sebe, zatímco zločineckým syndikátům se zalíbí myšlenka vytěžit z lidí co nejvíc augmentací za účelem jejich prodeje na černém trhu. Musíte se proto chopit zbraní, abyste jim znemožnili čtvrť ovládnout, a při tom se pokusit přijít na to, co všechen ten chaos způsobilo.
    
   Prozkoumejte svět Velesu sami nebo až s třemi přáteli a zjistěte, k čemu v Ascent Group došlo. Na vaší cestě vzhůru arkologií vám zkříží cestu ti nejpůsobivější nepřátelé, ale také vám ji usnadní nečekaná spojenectví. Přizpůsobujte si libovolně vzhled, dovednosti i schopnosti svojí postavy, aby odpovídaly vašemu hernímu stylu. Vaše síla bude růst souběžně s tím, jak se vám do rukou bude dostávat stále větší a silnější arzenál zbraní i mocnější vybavení.
    


   Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. Běžná (přeškrtnutá) cena znamená výrobcem/dodavatelem doporučená koncová cena.


   Parametry

   Česká lokalizace Ne
   Český dabing Ne
   Délka záruky v měsících 24
   Délka záruky v měsících pro IČO 12
   Edice Cyber Edition
   PEGI PEGI 18
   Platforma PlayStation 4
   Počet hráčů Kooperativní
   Stav zboží Nový
   Typ distribuce Krabicová
   Typ licence Krabicová
   Věková kategorie PEGI 18
   Vydavatel gaming Curve Digital
   Výrobce gaming Neon Giant
   Ze série The Ascent
   Žánr Akční

   Výrobce

   Výrobce Take 2

   Ostatní

   B kategorie Ne
   Typ produktu Nové zboží

   Související dokumenty