0
Košík je prázdný
0
  Akce Akce
  Tenda K4W-3TC Video Security Kit 2K
   

  Tenda K4W-3TC Video Security Kit 2K

  Náš kód
  T22112586
  Temda bezdrátový kamerový Wi-Fi 3MP, 2K rekordér NVR + 4 ks 3MP barevné venkovní kamery, rozlišení 2304 x 1296, komprese H.265/264, cloud podpora, IP66, noční vidění až 30 metrů.
  Typ produktu
  Záruka
  24 měsíců
  Na cestě
  > ks Na dotaz
  Cena s DPH
  4 999 Kč
  Cena bez DPH
  4 131 Kč
  Porovnat produkt Tisk

  Související produkty

  Příspěvek 20 Kč

  Sbírka na podporu sociálně znevýhodněných dětí

  20 Kč 

  bez DPH

  20 Kč 

  s DPH

  Příspěvek 50 Kč

  Sbírka na podporu sociálně znevýhodněných dětí

  50 Kč 

  bez DPH

  50 Kč 

  s DPH

  Příspěvek 100 Kč

  Sbírka na podporu sociálně znevýhodněných dětí

  100 Kč 

  bez DPH

  100 Kč 

  s DPH

  • Nadace Naše dítě

   Popis

   S kompletním setem Tenda K4W-3TC jednoduchým způsobem vytvoříte kamerové zabezpečení pro dům, chatu, firmu, sklad, obchod apod. Lze vzdáleně online sledovat veškeré prostory, které jsou pokryty kamerami. Po jednoduchém zapojení a snadném nastavení je systém v plném provozu a online dostupný. Set obsahuje 4 ks kvalitních 2K kamer, které jsou již připárované k rekordéru.

  • Vysoké 2K rozlišení
  • Účinná H.265 komprese
  • Noční vidění, LED přisvícení
  • Mějte svůj kamerový systém stále pod kontrolou. Díky aplikaci TDSEE, která je kompletně v češtině, bude pro vás jednoduchá nejen instalace ale také používání kamer. Aplikace obsahuje celý seznam přidaných kamer, prohlížení online videí, uložených videí jak na disku HDD tak na cloudovém úložišti, mluvení a odposlech z kamer, podrobné nastavení alarmů (siréna, nahraný zvukový záznam, tiché, výstražné blikání LED diod), několik druhů nočního vidění (Smart mód, Plněbarevný mód, Černobílý mód), zakoupení cloudového úložiště přímo v nastavení aplikace, režim hlídání, vypnutí LED indikací, vypnutí kamer, automatické aktualizace firmware a další.

   Rekordér vyniká dlouhými 4 dBi anténami pro co nejcitlivější přijem signálu. Úhel snímání u kamer je 110° a navíc jsou kolem optiky umístěny hned dvě bílé LED diody a další dvě infračervené IR LED diody pro přísvit v noci a korekci slunce ve dne. Pro perfektní připojení k rekordéru kameru doplňují hned dvě otočné Wi-Fi antény.

   Kamera disponuje stupněm krytí IP66 – je určena do venkovního prostředí, odolná vůči prachu i vodě. Kameru doplňuje praktický držák na stěnu nebo strop pro rychlé uchycení dle požadavků uživatele.

   Kamera vyniká rozlišením 2K (2304 × 1296 px). Sestavu doplňuje optika f= 4 mm a F= 1.6, infračervený filtr ICR, 3D redukce šumu, DWDR (Digital Wide Dynamic Range), kompenzace zadního světla, ROI (Region Of Interest). Kamera podporuje obousměrný přenos zvuku (obsahuje mikrofon a reproduktor), díky kterému je možný odposlech z kamery ale také zvuk z reproduktoru kamery při mluvení do mobilního telefonu. Reproduktor je také možné nastavit jako sirénu při detekci pohybu.

   Díky funkci S-Motion kamera automaticky ostří, tam kde rozeznává pohyb, nejen za lidským tělem. K této funkci je možné nastavit chování alarmu – výstraha pomocí bílých blikajících LED diod, výstraha pomocí zvuku, buď siréna nebo vlastní 10ti vteřinový záznam zvuku (až 3 nahrávky). Také je možné ponechat potichu a bez LED světla. Dále nastavení notifikací do mobilního telefonu, nahrávání při detekci pohybu apod.

   Kamera obsahuje LED diody pro noční svícení. Dvě bílé LED diody a další dvě infračervené IR LED diody pro přísvit v noci a korekci slunce ve dne. Na výběr je několik druhů nočního vidění (Smart mód, Plněbarevný mód, Černobílý mód). Je možné ponechat režim nočního svícení zapnutý, vypnutý nebo jej kamera aktivuje a deaktivuje automaticky.

   Kamera umí také při detekci pohybu přehrát přímo vámi nahranou 10ti vteřinovou zprávu. Tyto zprávy lze uložit celkem tři a vybírat, která se má použít. Např. při vstupu do obchodu může být nahrávka „Dobrý den, vítáme vás v našem obchodě“, zatímco pro vyplašení nechtěného návštěvníka večer se může ozvat „Okamžitě opusťte prostor jinak bude kontaktována policie“.

   Kamery ukládají data do vnitřního NVR rekordéru (do vloženého disku HDD, není součástí balení) nebo cloudového úložiště. Vnitřní úložiště je tvořeno slotem SATA 3.0 pro HDD 3,5" o maximální kapacitě 10 TB. Také je možné přímo v aplikaci TDSEE přikoupit cloudové úložiště, data jsou tak chráněna proti odcizení nebo poškození kamery. Cloudové úložiště je evropské a splňujme normy na ochranu osobních dat ISO/IEC 27018. Data jsou speciálnně kódována pomocí AES 256-bit šifrování.

   NVR rekordér podporuje jeden z nejnovějších kodeků pro pořizování videozáznamů – H.265. Oproti staršímu kodeku H.264 je možné uložit až o 50% více videozáznamů na datové úložiště a také přenos dat v síti je poloviční, síť tak není zbytečně přetěžovaná.


   Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. V případě notebooků, počítačů a dalších el. spotřebičů je vždy součástí balení napájecí adaptér/kabel.


   Parametry

   Barva Bílá
   Bezdrátová připojení Wi-Fi
   Druh úložiště HDD
   Maximální rozlišení videa 2304x1296
   Odolnost Voděodolnost, Prachotěsnost, IP66
   Pásma WiFi 2,4GHz
   Podporovaný OS Android, iOS
   Reproduktor Ano
   Slot na paměťové karty Ano
   Stav zboží Nový
   Typ kamery IP
   Úhel záběru 110 °
   Výbava Mikrofon
   Základní barva Bílá

   Výrobce

   Výrobce Neuveden

   Ostatní

   B kategorie Ne
   Typ produktu Nové zboží