0
Košík je prázdný
0
  Akce Akce
  Prodloužení licence Kaspersky Internet Security 1 PC na 1 rok
   

  -17%

  Prodloužení licence Kaspersky Internet Security 1 PC na 1 rok

  Náš kód
  GI1916715
  Prodloužení antivirového programu, 1 PC na 1 rok
  Typ produktu
  Na cestě
  > ks Na dotaz
  Cena s DPH
  349 Kč
  Cena bez DPH
  288 Kč
  Máte otázky?
  obchod@tera.cz
  Porovnat produkt Tisk

  Související produkty

  Příspěvek 20 Kč

  Sbírka na podporu sociálně znevýhodněných dětí

  20 Kč 

  bez DPH

  20 Kč 

  s DPH

  Příspěvek 50 Kč

  Sbírka na podporu sociálně znevýhodněných dětí

  50 Kč 

  bez DPH

  50 Kč 

  s DPH

  Příspěvek 100 Kč

  Sbírka na podporu sociálně znevýhodněných dětí

  100 Kč 

  bez DPH

  100 Kč 

  s DPH

  • Nadace Naše dítě

   Popis

   Kaspersky Internet Security dokonale ochrání váš počítač a veškeré cenné věci v něm. Nabízí úroveň ochrany: zabezpečení, výkon, jednoduchost, ochranu identity, zabezpečení internetbankingu pro počítače se systémem Windows, nebo Mac a pro telefony a tablety se systémem Android.

   Pokročilá úroveň ochrany

   Kaspersky Internet Security obsahuje všechny funkce aplikace Kaspersky Anti-Virus a navíc zajišťuje zabezpečení i pro zařízení s operačním systémem Android. Zlepší zabezpečení internetového bankovnictví a online nákupů, nabídne funkci ochrany osobních údajů. Díky snadnému online ovládání bude zjednodušovat zabezpečení a navíc nemá vliv na výkon vašeho PC.

   Chraňte své internetové nákupy a internetbanking

   Internetové bankovnictví, nákupy a platební systémy nám pomáhají zjednodušit každodenní život, přinášejí ovšem také závažná bezpečnostní rizika včetně potenciálních krádeží vašich hesel, údajů o účtech a peněz. Důmyslné technologie jako Safe Money společnosti Kaspersky Lab ověří bezpečnost veškerých internetových stránek a upozorní Vás na falešné nebo podvodné stránky, které se pak otevírají ve speciálním chráněném režimu. Toto zabezpečení uchrání nejen Vaše bankovní konto, ale i další citlivé osobní údaje před případným zneužitím.

   Ochrana chytrých mobilních přístrojů

   Chránit je možné také chytré mobilní telefony a tablety s operačním systémem Android, které v dnešní době také bývají napadány stejně jako počítače a notebooky. Kromě klasické ochrany proti internetovým hrozbám je zde i ochrana v případě ztráty nebo krádeže mobilního zařízení s operačním systémem Android, která pomáhá chránit Vaše osobní údaje uložené v těchto přístrojích.

   Základní ochrana

   Kaspersky Internet Security nabízí jako základní ochranu pět klíčových oblastí ochrany. Ochrana v reálném čase před novými a vznikajícími viry, spyware a dalšími hrozbami je doplněna o proaktivní zjišťování neznámého malware a vracení škodlivých aktivit zpět. Samozřejmostí jsou okamžité bezpečnostní kontroly souborů a webů, automatická prevence zneužití PC a bezplatné automatické aktualizace a upgrade, abyste vždy měli tu nejnovější verzi svého software.


   Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.


   Poslat info

   Našli jste chybu?

   Pokud jste nalezli v popisu tohoto produktu chybu, budeme moc rádi, pokud nám o ní napíšete a my vše napravíme. Děkujeme!

   Popis závady
   Váš e-mail
   Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

   Parametry

   Výrobce

   Výrobce Kaspersky

   Ostatní

   Typ distribuce elektronická
   Délka licence 1 rok
   Počet zařízení 1
   Typ produktu Nové zboží

   Související dokumenty