0
Košík je prázdný
0
  Akce Akce

  Nadační fond KOMETA společně s firmou Tera.cz podporují osoby s poruchou autistického spektra

  11.09.2023

  V červnu roku 2021 organizace navázali spolupráci, jejímž cílem je rodinám umožnit nákup repasované techniky, která jim a jejich dětem usnadní fungování, především pak v současné době, kdy je takřka nezbytné mít notebook nebo tablet k dispozici v každé domácnosti. Nejen, že jej děti využívají v případně distanční výuky, ale pro osoby s diagnózou autismu nabízí velké množství dalšího využití, například výukové a vzdělávací programy, aplikace a jiné. Pro děti je pak skvělým nástrojem pro výuku, ale také výbornou motivací a odměnou.

  Nadační fond Kometa

  Nadační fond svoji činnost směřuje na podporu dětí a dospělých s poruchou autistického spektra. Těmto osobám v rámci poskytovaných služeb nabízí příspěvek v hodnotě 5000,- na nákup repasované techniky u Tera.cz. Ta k poskytnuté finanční podpoře od Nadačního fondu KOMETA navíc klientům vypomáhá tím, že nabízené produkty poskytuje za co nejnižší možnou cenu, s dvouletou zárukou a službou, kde manuálně do každého notebooku instaluje tzv. základní software a aktualizace OS v hodnotě 1530,-. Díky čemuž rodiny mají již notebook připravený a můžou jej ihned používat.

  Čerpat tento nebo i další příspěvky poskytované Nadačním fondem KOMETA mohou jeho klienti. V případě, že byste rádi příspěvku nebo jeho služeb využili, navštivte jejich webové stránky nadacnifondkometa.cz.

  Nadační fond Kometa


  Nadační fond KOMETA je nestátní nezisková organizace, která vznikla v lednu roku 2015 za účelem pomáhat lidem, kteří neměli v životě mnoho štěstí, ale především pak s cílem podpořit rodiny s dětmi, kterým vstoupila do života diagnóza poruchy autistického spektra (dále také PAS, autismus). Věnuje se osobám s autismem na území Jihomoravského kraje. Mezi služby, které poskytuje, patří především poskytování materiální a finanční podpory rodinám související s výchovně vzdělávací oblastí, zapůjčení pomůcek, ale také podpora jednotlivců a organizací podporující osoby s autismem.

  Nadační fond Kometa