0
Košík je prázdný
0
  Akce Akce
  Microsoft Office 2021 Professional Plus - aktivace přes telefon
   

  -50%

  Microsoft Office 2021 Professional Plus - aktivace přes telefon

  Náš kód
  T23009287
  Kancelářský software Microsoft Office, 1 zařízení, druhotná licence, obsahuje aplikace: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Publisher, Teams
  Cena s DPH
  2 490 Kč
  Cena bez DPH
  2 058 Kč
  Máte otázky?
  +420 725 822 205 nebo +420 777 219 777
  Porovnat produkt Tisk

  Související produkty

  Příspěvek 20 Kč

  Sbírka na podporu sociálně znevýhodněných dětí

  20 Kč 

  bez DPH

  20 Kč 

  s DPH

  Příspěvek 50 Kč

  Sbírka na podporu sociálně znevýhodněných dětí

  50 Kč 

  bez DPH

  50 Kč 

  s DPH

  Příspěvek 100 Kč

  Sbírka na podporu sociálně znevýhodněných dětí

  100 Kč 

  bez DPH

  100 Kč 

  s DPH

  • Nadace Naše dítě

   Popis

   Jedná se o elektronickou druhotnou licenci - obdržíte licenční aktivační klíč, používání je po koupi možné po neomezenou dobu, bez dalších nákladů na předplatné. Produkt je nutné aktivovat přes aktivační telefonickou linku Microsoft.

   MS OFFICE PROFESSIONAL PLUS 2021

   Edice Professional Plus je ideální volbou pro uživatele, kteří doma nebo v kanceláři využívají celou sadu aplikací Microsoft Office. Obsaženy jsou všechny důležité programy: Word, Excel, Outlook, PowerPoint, Publisher a Access. Současně je nyní přes Windows Store ke stažení k dispozici aplikace OneNote, ve které můžete rychle vytvářet poznámky a zpřístupňovat je prostřednictvím Cloudu všem zařízením. Díky široké nabídce různých programů se varianta Professional Plus orientuje především na uživatele, kteří hledají výkonné a spolehlivé řešení pro organizování dokumentů, tabulek atd. doma v home office nebo v malé kanceláři. Balíček také obsahuje program Microsoft Teams, který umožňuje textovou komunikaci, video hovory, datové úložiště pro ukládání souborů a integraci dalších aplikací do tohoto prostředí.


   Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. V případě notebooků, počítačů a dalších el. spotřebičů je vždy součástí balení napájecí adaptér/kabel.


   Parametry

   Výrobce

   Výrobce Microsoft

   Ostatní

   Typ distribuce elektronická
   Původ licence druhotná

   Související dokumenty