0
Košík je prázdný
0
  Akce Akce
  Herní myš Genesis Krypton 550, RGB, 8000 DPI, černá, software
   

  Herní myš Genesis Krypton 550, RGB, 8000 DPI, černá, software

  Náš kód
  GI2016567
  Genesis Krypton 550 je lehká, obratná a komfortní herní myš, která obsahuje precizní zpracování komponentů.
  Typ produktu
  Záruka
  24 měsíců
  Na cestě
  > ks Na dotaz
  Cena s DPH
  679 Kč
  Cena bez DPH
  561 Kč
  Máte otázky?
  +420 725 822 205 nebo +420 777 219 777
  Porovnat produkt Tisk

  Související produkty

  Příspěvek 20 Kč

  Sbírka na podporu sociálně znevýhodněných dětí

  20 Kč 

  bez DPH

  20 Kč 

  s DPH

  Příspěvek 50 Kč

  Sbírka na podporu sociálně znevýhodněných dětí

  50 Kč 

  bez DPH

  50 Kč 

  s DPH

  Příspěvek 100 Kč

  Sbírka na podporu sociálně znevýhodněných dětí

  100 Kč 

  bez DPH

  100 Kč 

  s DPH

  • Nadace Naše dítě

   Popis

   Genesis Krypton 550/Herní/Optická/Drátová USB/Černá

   NEBÝVALÝ KOMFORT A DRŽENÍ
   Krypton 550 díky svému výtečně vyprofilovanému tvaru poskytuje nebývalý komfort a držení během náročných herních bitev. Navíc speciální textura na bocích myši ještě více zlepšuje držení při náhlých pohybech a velké boční tlačítka umožňují bleskurychlou aktivaci při minimální námaze palce.

   UKAŽ SVOU DOMINANCI - PODSVÍCENÍ S EFEKTEM PRISMO
   Myš Genesis Krypton 550 obsahuje výjimečný světelný efekt Prismo (efekt pohybující se duhy), kterým dáš najevo všem konkurentům svou dominanci. Uživatel má k dispozici celkem 9 režimů podsvícení s možností volby barvy z palety RGB (16 milionů barev). Perforované tělo myši je nejen nejnovější trend v herním sektoru, který dělá její vzhled atraktivnější, ale díky tomu se podařilo snížit hmotnost myši na minimum.

   ODOLNÉ SPÍNAČE
   Krypton 550 je navržena tak, aby nezavedla v jakékoli situaci, proto je vybavena odolnými spínači Huano s životností 20 milionů kliků a silou aktivace pouze 80 gramů. Takové parametry jsou zárukou odolnosti a dlouhé životnosti i při náročném používání.

   7 PROGRAMOVATELNÝCH TLAČÍTEK
   Myš poskytuje 7 programovatelných tlačítek, ke kterým lze pomocí softwaru připsat libovolné funkce a makra, což zvyšuje efektivnost během herních bitev a poskytuje výhodu před soupeři.

   SPÍNAČ DPI
   Přizpůsob myš do svých preferencí a nastav citlivost myši v rozmezí od 200 do 8000 DPI. Procházej mezi šesti nastaveními DPI za chodu jedním kliknutím tlačítka, nebo použij pokročilý software a uprav si hodnoty podle svých potřeb. Barva podsvícení loga tě bude informovat o aktuálně zvolené úrovni DPI.

   VÝKONNÝ HERNÍ SNÍMAČ
   Srdcem Krypton 550 je výkonný optický snímač PMW3325, díky kterému rychle a precizně zacíliš a eliminuješ všechny nepřátele. Snímač poskytuje rozlišení do 8000 dpi, zrychlení 20G, a maximální rychlost sledování snímače až 100 IPS - taková parametry zaručují herní zážitek na nejvyšší úrovni.

   VESTAVĚNÁ PAMĚŤ
   Myš obsahuje vestavěnou paměť, pomocí které si myš zapamatuje všechna nastavení a makra i po připojení do jiného počítače bez nutnosti instalování softwaru.

   ULTRA NÍZKÁ HMOTNOST
   Krypton 550 váží pouhých 70 gramů, což zaručuje maximální obratnost myši při rychlých pohybech a snižuje únavu zápěstí během dlouho-hodinového používání.


   Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. V případě notebooků, počítačů a dalších el. spotřebičů je vždy součástí balení napájecí adaptér/kabel.


   Parametry

   Výrobce

   Výrobce Genesis

   Rozhraní

   Rozhraní myši Drátová USB

   Funkce

   Čtyři a více tlačítek myši Ano
   Rozlišení myši (dpi) 8 000
   Technologie snímání myši Optická

   Ostatní

   B kategorie Ne
   Typ produktu Nové zboží

   Související dokumenty