0
Košík je prázdný
0
  Akce Akce
  Grand Theft Auto V Premium Edition (PS4)
   

  Grand Theft Auto V Premium Edition (PS4)

  Náš kód
  T22106319
  Grand Theft Auto V: Premium Online Edition obsahuje:Re-edici základní hry Grand Theft Auto V pro PS4 a veškerá rozšíření a updaty, které dosud vyšly.
  Typ produktu
  Záruka
  24 měsíců
  Dostupnost
  Na cestě
  > ks Na dotaz
  Cena s DPH
  998 Kč
  Cena bez DPH
  825 Kč
  Máte otázky?
  +420 725 822 205 nebo +420 775 167 451
  Porovnat produkt Tisk

  Související produkty

  Příspěvek 20 Kč

  Sbírka na podporu sociálně znevýhodněných dětí

  20 Kč 

  bez DPH

  20 Kč 

  s DPH

  Příspěvek 50 Kč

  Sbírka na podporu sociálně znevýhodněných dětí

  50 Kč 

  bez DPH

  50 Kč 

  s DPH

  Příspěvek 100 Kč

  Sbírka na podporu sociálně znevýhodněných dětí

  100 Kč 

  bez DPH

  100 Kč 

  s DPH

  • Nadace Naše dítě

   Popis

   Grand Theft Auto V pro PS4, to je ten živý, neustále se vyvíjející GTA svět. Budete prozkoumávat tento obrovský svět nebo stoupat po zločineckém žebříčku.

   Spojíte se s dalšími hráči GTA při různých kšeftech a za peníze budete nakupovat auta, domy nebo vylepšovat vaší postavu. Můžete si také zahrát v tradičních módech nebo vytvářet nový obsah a ten pak sdílet s komunitou Grand Theft Auto.

   SONY PlayStation 4 - Grand Theft Auto V Grand Theft Auto V pro PS4

   Grand Theft Auto Oline zahrnuje obsah vytvořený a vydaný od premiéry GTA On-line a to včetně širokého arzenálu zbraní, spousty nových aut, nemovitostí, nových „džobů“, ale také nejrůznější možností při úpravě vaší postavy.

   •     Příběh Grand Theft Auto 5:GTA5 je největší, nejdynamičtější a nejrozmanitější otevřený svět, jaký byl kdy vytvořen, je v Playstation 4 verzi rozšířen o novou úroveň detailů. GTA mistrně mísí vyprávění příběhu a hratelnost zcela novými způsoby. Budete opakovaně vstupovat a vystupovat do a ze životů tří hlavních hrdinů hry GTA 5, a tak prožívat tak příběh ze všech pohledů.
   •     Rozlehlá, sluncem zalitá metropole Los Santos je plná samozvaných guru, hvězdiček a rádoby celebrit. Kdysi chlouba Západu, ale nyní, v době kulhající ekonomiky a laciných reality show, město lapající po dechu. A v centru toho jsou tři velmi odlišní zločinci (hlavní hrdinové), kteří riskují svůj život v sérii drzých a nebezpečných loupežích.
   •     Toto pokračování dobře známé série GTA se konceptem vrací ke kořenům oblíbeného dílu GTA San Andreas, kde jste měli možnost cestovat městem a přilehlými oblastmi venkova.
   •     V GTA 5 se ujmete role 3 hlavních hrdinů. Michaela, bývalého bankovního lupiče, vymahače dluhů Frankieho a Trevora, šílenece a kriminálníka . Mezi Michaelem, Frankiem a Trevorem budete moci libovolně přepínat prostřednictvím „rychlého menu“, kdy se kamera zvedne nad mapu GTA ve stylu Google Earth a vy pak na mapce jednoduše vyberete postavu, do které se chcete „převtělit“ a za kterou budete hrát. Každý z hrdinů umí něco jiného a zároveň má každý dost odlišnou povahu.
   •     Řízení aut, střelba, boj – to vše se dočkalo kompletního předělání. Město Los Santos ve kterém se GTA 5 odehrává na obrovské ploše, která je větší než herní svět Red Dead Redemption, GTA IV a GTA San Andreas dohromady. Čekají vás města, vojenská základna, divočina, ale i oceánské dno.

   Hlavní rysy PS4 Grand Theft Auto V:

   •     Ve GTA 5 se ujmete rovnou tří hlavních hrdinů. Bývalého bankovního lupiče Michaela, šílence a kriminálníka Trevora a vymahače dluhů Frankieho
   •     Mezi temito potstavami si budete moct libovolně přepínat skrze „rychlé menu“.
   •     V tomto díle GTA pro PS4 se budete moci pohybovat nejen po městě, ale také v okolních horách, plážích a přilehlém okolí.
   •     Los Santos ve kterém se GTA5 odehrává je větší než herní svět Red Dead Redemption, GTA IV a San Andreas dohromady
   •     Čekají vás města, vojenská základna, divočina, ale i oceánské dno
   •     Single i multiplayer
   •     Novátorský způsob hry v otevřeném světě a nový styl vyprávění příběhu.

   Počet hráčů:1

   Online hra pro více hráčů: ANO

   Podporované příslušenství: Dualshock 4, PS Vita Remote Play Supported


   Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. V případě notebooků, počítačů a dalších el. spotřebičů je vždy součástí balení napájecí adaptér/kabel.


   Parametry

   Výrobce

   Výrobce ROCKSTAR GAMES

   Ostatní

   B kategorie Ne
   Typ produktu Nové zboží

   Související dokumenty