0
Košík je prázdný
0
  Akce Akce
  Eve Outdoor Floodlight Camera venkovní kamera
   

  Eve Outdoor Floodlight Camera venkovní kamera

  Náš kód
  T22112605
  Venkovní kamera dokonale ochrání vaši nemovitost s možností sledování online záznamu, detekce osob/zvířat/vozidel, světlomet, podpora Apple HomeKit.
  Typ produktu
  Záruka
  24 měsíců
  Na cestě
  > ks Na dotaz
  Cena s DPH
  6 919 Kč
  Cena bez DPH
  5 718 Kč
  Máte otázky?
  +420 775 167 451 nebo +420 725 822 205
  Porovnat produkt Tisk

  Související produkty

  Příspěvek 20 Kč

  Sbírka na podporu sociálně znevýhodněných dětí

  20 Kč 

  bez DPH

  20 Kč 

  s DPH

  Příspěvek 50 Kč

  Sbírka na podporu sociálně znevýhodněných dětí

  50 Kč 

  bez DPH

  50 Kč 

  s DPH

  Příspěvek 100 Kč

  Sbírka na podporu sociálně znevýhodněných dětí

  100 Kč 

  bez DPH

  100 Kč 

  s DPH

  • Nadace Naše dítě

   Popis

   Kamera Eve Outdoor Cam vám pomůže zachovat bezpečí vašeho domova. Je navržena výhradně pro Apple HomeKit Secure Video. Všechny detekované aktivity jsou bezpečně zašifrovány ve vašem iCloudu. Tyto události jsou zaznamenány, zašifrovány a uloženy na vašem iCloudu poté, co jsou splněna všechna vaše kritéria nahrávání.

   Výhody Eve Outdoor Cam Secure Floodlight Camera

  • Sledování vašeho domova
  • Stmívatelné světlo
  • Zasílání upozornění
  • Detekce osob/mazlíčka/vozidla
  • Detekce balíku
  • Zorné pole 157°
  • Noční vidění
  • S Eve Outdoor Cam Secure Floodlight Camera se sami rozhodnete, co a kdy chcete nahrávat. Na Apple TV nebo HomePod je pak samotná analýza osob, zvířat, vozidel či balíčku od doručovatele.

   Eve Outdoor Cam monitoruje okolí vašeho domu po celý den i noc. Ostrost pořízených záznamů je dána díky HD živému streamování. Kamera snímá okolí domu v širokém úhlu 157°. Navíc automatické světlo Eve Outdoor Cam se automaticky zapne v okamžiku, kdy pohybový senzor detekuje aktivitu.

   Jakmile kamera zaznamená pohyb, odešle vám upozornění. S chytrou kamerou Eve si můžete navolit, kdy chcete být upozorněni na aktivitu a zda pořizovat záznamy, kdykoli se něco děje, nebo pouze v případě, že jsou detekováni lidé, domácí mazlíčci, vozidla nebo balíčky. Videozáznamy jsou bezpečně analyzovány prostřednictvím vašeho domácího centra, nikoli v cloudu. Pořízené nahrávky jsou ukládány po deset dnů na vašem iCloudu, poté se automaticky smažou. 10denní historii nahrávání si můžete prohlédnout v aplikaci Apple Home na iPhonu, iPadu nebo Macu.

   Venkovní kamera Eve Outdoor Cam Secure Floodlight Camera je vybavena vestavěným mikrofonem právě pro tyto případy. Doručili vám zásilku a vy nejste právě doma? Nevadí. Pomocí integrovaného mikrofonu můžete zásilkové službě sdělit, kdy nebo kam má balíček doručit.

   Klíčové vlastnosti

   Venkovní kamera. Detekce osob, mazlíčka, vozidla. 157° zorné pole. Noční vidění. Zasílání upozornění. Vestavěný mikrofon. Snadná integrace do systému chytré domácnosti HomeKit. Uložení záznamu po 10 dní. Bezpečná analýza uvnitř domácího centra, nikoli v cloudu. Tříosé nastavení úhlu kamery. Eve Outdoor Cam výhradně podporuje Apple HomeKit Secure Video.


   Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. Běžná (přeškrtnutá) cena znamená výrobcem/dodavatelem doporučená koncová cena.


   Parametry

   Barva Černá
   Bezdrátová připojení Wi-Fi
   Druh úložiště Cloud
   Maximální rozlišení videa 1080p (1920x1080)
   Pásma WiFi 2,4GHz
   Podporovaný OS iOS
   Rozměry (V x Š x H) 170 mm (V), 65 mm (Š), 76 mm (H)
   Slot na paměťové karty Ne
   Stav zboží Nový
   Typ kamery Outdoorová
   Úhel záběru 157 °
   Základní barva Černá

   Výrobce

   Výrobce EVE

   Ostatní

   B kategorie Ne
   Typ produktu Nové zboží

   Související dokumenty