0
Košík je prázdný
0
  Akce Akce
  D-Link DIR-842V2
   

  D-Link DIR-842V2

  Náš kód
  GI2131961
  WiFi router a WiFi 5, 802.11a/b/g/n/ac, až 1200 Mb/s, dual-band, 4× GLAN, 4 × externí anténa
  Typ produktu
  Záruka
  24 měsíců
  Na cestě
  > ks Na dotaz
  Cena s DPH
  1 249 Kč
  Cena bez DPH
  1 032 Kč
  Máte otázky?
  Porovnat produkt Tisk

  Související produkty

  Příspěvek 20 Kč

  Sbírka na podporu sociálně znevýhodněných dětí

  20 Kč 

  bez DPH

  20 Kč 

  s DPH

  Příspěvek 50 Kč

  Sbírka na podporu sociálně znevýhodněných dětí

  50 Kč 

  bez DPH

  50 Kč 

  s DPH

  Příspěvek 100 Kč

  Sbírka na podporu sociálně znevýhodněných dětí

  100 Kč 

  bez DPH

  100 Kč 

  s DPH

  • Nadace Naše dítě

   Popis

   Router D-Link DIR-842V2

   WiFi router D-Link DIR-842V2 je perfektní řešení pro domácnosti a kanceláře, které nabízí dostatek výkonu a spoustu praktických funkcí jako např. automatická inteligence či rodičovská kontrola, která zajistí bezpečné, spolehlivé a rychlé připojení k internetové síti. Jistě oceníte i velmi snadné nastavení pomocí webového rozhraní, které vás snadno a rychle provede jednotlivými kroky nastavení.

   D-Link DIR-842V2 je zárukou spolehlivé WiFi

   Výkonný router D-Link DIR-842V2 spolehlivě pokryje WiFi signálem celou vaši kancelář nebo domácnost. Každý člen rodiny tak může bez problémů streamovat filmy, hrát online nebo prohlížet internet bez čekání a zpoždění. Užijte si širokopásmové připojení s kombinovanou rychlostí až 1 200 Mb/s. Díky standardu Wave 2 Wireless AC si můžete prostřednictvím routeru D-Link DIR-842V2 dopřát připojení bez ukládání do vyrovnávací paměti – WiFi je tak rychlejší a stabilnější.

   Router D-Link DIR-842V2 pracuje ve více režimech

   D-Link DIR-842V2 je skvělým řešením pro vaši síť – navíc jej lze provozovat v několika režimech, díky čemuž se zcela přizpůsobí vašim potřebám. Režim "Repeater" (opakovač, extender) – v tomto režimu D-Link DIR-842V2 rozšiřuje WiFi pokrytí do většího prostoru a zbaví jej mrtvých zón a míst se slabým signálem

   D-Link DIR-842V2 je dvoupásmový router podporující WPA3

    D-Link DIR-842V2 pracuje ve dvou pásmech – 2,4 GHz a 5 GHz. Pásmo 2,4 GHz využijete pro běžné procházení webu, hraní online her na telefonu nebo tabletu, zatímco 5GHz pásmo si necháte vyhrazené pro streamování videa ve vysokém rozlišení. O vaše bezpečí se postará moderní bezpečnostní standard WPA3, který šifruje váš provoz a chrání vaši bezdrátovou síť před vnějšími hrozbami.

   Užijte si Gigabit LAN připojení

   Router D-Link DIR-842V2 je vybavený celkem čtyřmi Gigabit LAN porty, díky čemuž si budete moci dopřát až 10× rychlejší připojení než standardní Fast Ethernet. Kabelové připojení je zárukou nízké latence pro provoz důležitých zařízení.


   Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. Běžná (přeškrtnutá) cena znamená výrobcem/dodavatelem doporučená koncová cena.


   Parametry

   Výrobce

   Výrobce D-Link

   Ostatní

   B kategorie Ne
   Typ produktu Nové zboží

   Související dokumenty