0
Košík je prázdný
0
  Akce Akce
  ASUS RT-AX53U
   

  ASUS RT-AX53U

  Náš kód
  T2143162
  WiFi router a WiFi 6, 802.11a/b/g/n/ac/ax až 1800 Mb/s, dual-band (2.4 GHz 574 MB/s + 5 GHz 1201 MB/s ), 1× GWAN, 3× GLAN, 4 × externí anténa
  Typ produktu
  Záruka
  24 měsíců
  Na cestě
  > ks Na dotaz
  Cena s DPH
  2 329 Kč
  Cena bez DPH
  1 925 Kč
  Máte otázky?
  Porovnat produkt Tisk

  Související produkty

  Příspěvek 20 Kč

  Sbírka na podporu sociálně znevýhodněných dětí

  20 Kč 

  bez DPH

  20 Kč 

  s DPH

  Příspěvek 50 Kč

  Sbírka na podporu sociálně znevýhodněných dětí

  50 Kč 

  bez DPH

  50 Kč 

  s DPH

  Příspěvek 100 Kč

  Sbírka na podporu sociálně znevýhodněných dětí

  100 Kč 

  bez DPH

  100 Kč 

  s DPH

  • Nadace Naše dítě

   Popis

   Router ASUS RT-AX53U

   WiFi router ASUS RT-AX53U nabízí 2,4GHz a 5GHz souběžná pásma s rychlostmi až 574Mb/s a 1201Mb/s. Díky tomu má celkovou kombinovanou kapacitu až 1800Mb/s. Můžete provádět základní úkoly, jako je prohlížení webových stránek a stahování souborů v pásmu 2,4 GHz, a současně umožnit více zařízením streamovat videa ve formátu Full HD nebo podporovat online hraní a další aplikace náročné na rychlost a kapacitu připojení plynuleji na volném pásmu 5 GHz.

   Rychlé připojení i po kabelu

   ASUS RT-AX53U je vybaven třemi Gigabitovými LAN porty, které zajistí dostatečnou rychlost pro zařízení, která se dají připojit kabelem. Například jde o chytré televizory, herní konzole, přehrávače médií, úložná zařízení NAS a další. K dispozici je u routeru ASUS RT-AX53U rovněž i ISB 2.0 konektor pro připojení tiskárny nebo LTE modemu.

   ASUS RT-AX53U zařídí silný WiFi signál

   Čtyři externí vysoce výkonné antény na ASUS RT-AX53U vylepšují dosah WiFi a zároveň zvyšují výkon pro více zařízení vaší domácnosti.

   WiFi router ASUS RT-AX53U ochrání vaše soukromí

   ASUS RT-AX53U nabízí k dispozici zdarma AiProtection Classic, poháněný technologií Trend Micro s automatickými, pravidelně aktualizované bezpečnostní podpisy, které chrání vaše zařízení a osobní data před hrozbami na internetu.

   Ovládání WiFi routeru ASUS RT-AX53U pomocí webového rozhraní

   Pomocí uživatelského rozhraní ASUSWRT nastavte, monitorujte a spravujte síťové aplikace. Vše na jediném intuitivním ovládacím panelu. Díky nastavení během pár okamžiků, detekci více zařízení a flexibilním nastavením využívá technologie ASUSWRT maximum výkonosti sítě.


   Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. Běžná (přeškrtnutá) cena znamená výrobcem/dodavatelem doporučená koncová cena.


   Parametry

   Výrobce

   Výrobce ASUS

   Ostatní

   B kategorie Ne
   Typ produktu Nové zboží

   Související dokumenty