0
Košík je prázdný
0
  Akce Akce
  ASUS PRO WS WRX80E-SAGE SE WIFI
   

  ASUS PRO WS WRX80E-SAGE SE WIFI

  Náš kód
  T2116141
  Základní deska AMD WRX80, socket AMD WRX8, PCI Express 4.0, 7× PCIe x16, 8× DDR4 3200MHz (OC), 8× SATA III, 3× M.2, USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 2x2, USB-C, RJ-45 (LAN) 10Gbps, WiFi, Bluetooth, 8ch zvuková karta, formát eATX (Extended ATX)
  Typ produktu
  Záruka
  36 měsíců
  Dostupnost
  Na cestě
  > ks Na dotaz
  Cena s DPH
  25 849 Kč
  Cena bez DPH
  21 363 Kč
  Máte otázky?
  Porovnat produkt Tisk

  Související produkty

  Příspěvek 20 Kč

  Sbírka na podporu sociálně znevýhodněných dětí

  20 Kč 

  bez DPH

  20 Kč 

  s DPH

  Příspěvek 50 Kč

  Sbírka na podporu sociálně znevýhodněných dětí

  50 Kč 

  bez DPH

  50 Kč 

  s DPH

  Příspěvek 100 Kč

  Sbírka na podporu sociálně znevýhodněných dětí

  100 Kč 

  bez DPH

  100 Kč 

  s DPH

  • Nadace Naše dítě

   Popis

   ASUS Pro WS WRX80E-SAGE SE WIFI

   ASUS Pro WS WRX80E-SAGE SE WIFI je připravena zprostředkovat vaší počítačové sestavě výjimečnou sílu nejnovějších procesorů řady AMD Ryzen Threadripper Pro. Spolehlivě zvládne profesionální pracovní zátěže například při úpravách videa nebo 3D vykreslování. S kovově černými hliníkovými výlisky, černou síťovinou z nerezové oceli a průhledným kouřově šedým krytem působí Pro WS WRX80E-SAGE SE WIFI vysoce profesionálním dojmem.

   Vysoký výkon a spolehlivost

   Deska ASUS Pro WS WRX80E-SAGE SE WIFI je optimalizována pro nepřetržitý 24/7 provoz a je testována při teplotách do 45 °C a vlhkosti až 80 %, aby bylo zajištěno, že se mu daří v různých prostředích. VRM desky ASUS Pro WS WRX80E-SAGE SE WIFI se skládá ze 16 výkonových stupňů a poskytuje výkon a účinnost, které vyžadují nejnovější procesory AMD.

   Rychlé datové přenosy

   Integrované duální 10G LAN porty napájené řadičem Intel X550-AT2 umožňují superrychlé datové přenosy s nízkou latencí. Nejnovější port USB 3.2 Gen 2 × 2 Typ C zdvojnásobuje šířku pásma a dosahuje maximální propustnosti až 20 Gb/s. Intel WiFi 6 standardu 802.11ax má šířku pásma až 2,4 Gb/s a dokáže optimalizovat a zefektivnit provoz v přeplněných sítích se spoustou konkurenčního provozu.

   Příprava pro velký úložný prostor a výkonné grafické karty

   Pro tři sloty M.2 připojené na PCIe 4.0 jsou vyhrazeny speciální chladiče, díky nimž nedochází ke snížení propustnosti při velkém zatížení. Deska navíc umožňuje díky nevyužitým místům sběrnice PCIe 4.0 vytvořit pole RAID s více M.2 SSD, které vám poskytnou až 8x vyšší propustnost než jednotlivé PCIe 3.0 SSD. Sedm slotů PCIe 4.0 s vyztužením SafeSlot navíc poskytuje ASUS Pro WS WRX80E-SAGE SE WIFI spolehlivou základnu pro vysoce výkonné grafické karty.

   Paměť až 2048 GB

   Procesory AMD Ryzen Threadripper PRO nabízejí bezkonkurenční šířku pásma paměti a podporují 8 paměťových kanálů s celkovou kapacitou až 2048 GB. Je podporována paměť ECC, která automaticky detekuje a opravuje případné datové chyby, čímž snižuje pravděpodobnost selhání systému a zajišťuje konzistenci a stabilitu celého systému.

   Pohlcující zvukový zážitek

   Zvukový kodek Realtek ALC4080 se vyznačuje vysoce kvalitním výstupem stereofonního přehrávání a nabízí nedotčenou kvalitu zvuku. Je podporován stíněním EMI a samostatnými vrstvami desek plošných spojů pro levý a pravý kanál pro zachování integrity signálu. Technologie DTS: X Ultra navíc vytváří pohlcující 3D prostorový zvuk.


   Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. Běžná (přeškrtnutá) cena znamená výrobcem/dodavatelem doporučená koncová cena.


   Parametry

   Výrobce

   Výrobce ASUS

   Ostatní

   B kategorie Ne
   Typ produktu Nové zboží

   Související dokumenty