0
Košík je prázdný
0
  Akce Akce
  Arcadegeddon (PS4)
   

  -24%

  Arcadegeddon (PS4)

  Náš kód
  T22106530
  Vstaňte a hrajte až se třemi přáteli v této neustále se vyvíjející kooperativní multiplayerové střílečce. Prozkoumejte několik biomů, minihry, najděte skryté truhly a porazte mnoho nepřátel a bossů.
  Typ produktu
  Záruka
  24 měsíců
  Dostupnost
  Na cestě
  > ks Na dotaz
  Cena s DPH
  319 Kč
  Cena bez DPH
  264 Kč
  Máte otázky?
  +420 725 822 205 nebo +420 775 167 451
  Porovnat produkt Tisk

  Související produkty

  Příspěvek 20 Kč

  Sbírka na podporu sociálně znevýhodněných dětí

  20 Kč 

  bez DPH

  20 Kč 

  s DPH

  Příspěvek 50 Kč

  Sbírka na podporu sociálně znevýhodněných dětí

  50 Kč 

  bez DPH

  50 Kč 

  s DPH

  Příspěvek 100 Kč

  Sbírka na podporu sociálně znevýhodněných dětí

  100 Kč 

  bez DPH

  100 Kč 

  s DPH

  • Nadace Naše dítě

   Popis

   Gilly, majitel místní pasáže, se snaží zachránit svůj podnik před anonymní megakorporací. Aby toho dosáhl, vezme všechny nejlepší arkádové hry a všechny je propojí, aby vytvořil super hru. Bohužel, megakorporace, Fun Fun Co. hackne hru a vpíchne virus. Vy a vaši přátelé musíte zachránit hru a poslední arkádu rodného města.
   KOOPERAČNÍ MULTIPLAYER JAKO ŽÁDNÝ JINÝ
   Arcadegeddon je kooperativní hra pro více hráčů, která nabízí kombinaci zážitků PVE a PVP, které umožňují různá tempa hraní. Jak budete pokračovat ve hře, můžete se postavit dalším výzvám od místních „gangů“, které se potulují v Gilly’s Arcade. Ty vám vydělají mnohem více než pouliční reputace. Když už mluvíme o pouliční reputaci, vybojujte si své místo v žebříčcích.

   • POMOZTE ZACHRÁNIT MILOVANÉ ARKÁDY! - Tato neustále se vyvíjející střílečka pro více hráčů vám umožní hrát sólo nebo až se třemi přáteli a prozkoumat různé biomy, minihry, najít skryté truhly a porazit řadu typů nepřátel a úrovní bossů.
     
   • NAJDĚTE PŘÁTELE NA CESTĚ – V arkádě je k dispozici deset různých gangů, z nichž každý má jedinečný styl a sadu výzev, které je třeba splnit. Dokončením výzev se vám odemknou schopnosti Surge Gauntlet, které vám pomohou porazit nepřátele arkády.
     
   • PORAŽTE ZLÝ VIRUS - Bojujte proti nepřátelům, kteří útočí na Fun Fun Co. arkáde!


   Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. V případě notebooků, počítačů a dalších el. spotřebičů je vždy součástí balení napájecí adaptér/kabel.


   Parametry

   Výrobce

   Výrobce U&I Entertainment

   Ostatní

   B kategorie Ne
   Typ produktu Nové zboží

   Související dokumenty